AUTOBUSA GJERMANI KOSOVE

Prej 60 eur
slider

Informata:

Relacioni        Nisja    RT           OW    CHD RT       CHD OW
       
       
Dortmund 04:00 170 100 140 80 Steinstraße 39, 44147 Dortmund
Essen 04:30 170 100 140 80 Am Hauptbahnhof, 45127 Essen
Düsseldorf 06:00 170 100 140 80 Worringerstr., 40210 Düsseldorf
Köln 07:00 160 100 140 80 Flughafen Köln- Bonn. Kennedystraße 51147 Köln
Montabauer 08:00 160 100 140 80 ICE bahnhof, 56410 Montabauer
Frankfurt 10:00 150 80 130 70 Pforzheimer, 60327 Frankfurt am Main
Mannheim 11:00 150 80 130 70 Heinrich-von-Stephan-Straße, 68161 Mannheim
Karlsruhe 12:00 150 80 130 70 Hinterm Hauptbahnhof, 76137 Karlsruhe
Stuttgart 14:00 150 70 120 60 Flughafen Messe, P14, Flughafenstr., 70629 Stgt
Ulm 15:00 140 70 120 60 Eberhard Finckhstr 34, 89075 Ulm ( ULM OST/BÖFINGEN)
Augsburg 16:00 130 70 110 60 Biberbachstraße 8, 86154 Augsburg ( te IKEA/ KAUFLAND)
München 17:30 120 70 100 60 Arnulfstrasse 17 ( HACKERBRÜCKE), 80335 München
Rosenheim 18:00 120 70 100 60 Samerberg Süd, 83101 Rohrdorf (samerberg)
Bernau 18:00 120 70 100 60 Shell, Theodor-sanne Straße 1
Salzburg 19:00 120 70 100 60 Shell, MC Donalds, te Kufiri 
çdo të hëne, të marte, të premte dhe të shtune
Bremen 06:00 150 80 130 70 Breitweg 27, 28195 Bremen
Osnabrück 08:00 150 80 130 70 Eisenbahnstr, 49074 Osnabrück, Germany
Bielefeld 09:00 150 80 130 70 Brackwede Eisenbahnstrasse 42, 33647 Bielefeld
Paderborn 10:00 150 80 130 70 Bahnhofstr. 29, 33102 Paderborn
Kassel 11:00 150 80 130 70 Wilhelmshöhe/Osts.-Buspark, 34131 Kassel
Fulda 13:00 150 80 130 70 Weimarerstr. 36037 Fulda ( te Norma)
Würzburg 14:30 140 80 110 70 Haugerglacisstraße , 97080 Würzburg
Nürnberg 16:00 130 80 110 70 Käte Strobel  90402,Nürnberg
Regensb 18:00 120 70 100 60 Bahnhofstraße, 93047. Perballe Policisë
Passau 19:30 100 70 100 60 Bayrische Wald  ose Shell ( Ne Kufi )
çdo të hëne, të marte, të premte dhe të shtune
Hamburg 12:00 150 80 130 70 Adenauerallee 78, 20097 Hamburg ( afer Muzeut)
Hannover 15:00 150 80 130 70 Rundestraße, 30161 Hannover
Berlin 19:00 100 60 100 60 Messedamm 2-4, 14057 Berlin
Dresden 22:00 100 60 100 60 Waschingtonstr.40, 01139 Dresden
Prag 23:30 100 60 100 60 Para tsacioni te trenit/ 11000 Praha 2-Vinohrady
Brno 01:00 100 60 100 60 OMV D2, 61900 Brno
Bratisllav 02:00 100 60 100 60 OMV LAMAČ, D2, 83101 Bratislava
cdo te premte nga KS/ cdo te diel nga Londra
Londer 18:00 200 150 200 150 Autostrada M1, Hotel Ramada NW73HU
Bruxelles 04:00 150 100 150 100 Gare du Nord, Av Fonys 47b, 1060 Brux
Liege 05:00 150 100 150 100 Rue dé Guillemms, 4000 Liege
nga data 03.07.2021 çdo të shtune
Paris 00:00 200 130 180 110 Allée des Performances, 93160Noisy-le-Grand
Dijon 04:00 190 120 170 110 53 Rue Guillaume Tell, 21000 Dijon
Dole 05:00 190 120 170 110 Avenue Aristide Briand, 39100 Dole, France
Belfort 07:00 190 120 170 110 Avenue Wilson, Belfort  90000
Mulhouse 08:00 180 110 160 100 Avenue General Leclerc, Mulhouse 68100 
Freiburg 09:00 180 110 160 100 Bismarckallee 5-7, 79098 Freiburg                
Strasburg 10:30 170 100 150 90 Place de l’Étoile, 67076 Strasbourg                
  • Qmimi:
    Prej 60 Eur €

Autobusat tjera:

Nuk ka për momentin asnjë autobus të ngjashme!